Školská taška set Belmil 338-82 Sturdy Build it

69 bodov do vernostného systému
Cena
69,90 €

výrobca
Belmil

Na sklade
ks

- školský set - taška + peračník
- vhodný pre prvákov od 6 -10 rokov
- objem 22 l
- hmotnosť 820 g
- rozmery 38x35x19 cm
- integrovaný hrudný popruh viac

Pevná škrupinová konštrukcia
„Sturdy“ je školská taška určená pre školákov vo veku 6-10 rokov. Jej predný panel je vyrobený ako pevná škrupina, ktorá dodáva taške úhľadný vzhľad a pomáha organizovať školské potreby. Pri otvorení tašky - vďaka špeciálnej konštrukcii; zostáva dokorán otvorená, čo umožňuje deťom pohodlne dosiahnuť a usporiadať si svoje veci.

Stabilita
Výstuhy zo všetkých strán a päť nožičiek v spodnej časi zvyšujú stabilitu a odolnosť. Spodná časť má aj niektoré ďalšie funkcie: zabezpečuje, že taška zostane v rovnakej polohe, zabraňuje znečisteniu a udržuje obsah suchý aj za daždivého počasia.

Polstrovaná rukoväť
Na vrchu je polstrovaná rukoväť, ktorá slúži na bezpečné a pohodlné uchopenie v malých detských rúčkach.

Priestranné vnútorné priehradky
Na učebnice, zošity a ďalšie predmety, ako je peračník, sú tri hlavné vnútorné priehradky. Stredne veľké vrecko na zips slúži na kľúče, menšie zošity, mobilný telefón a iné predmety. Väčšie knihy a zošity a je možné uložiť oddelene do druhej väčšej priehradky, čo zvyšuje prehľadnosť. Do dvoch bočných vreciek môžete uložiť fľašu s vodou a dáždnik.

Komfort
Ergonomický tvar a priedušná chrbtová výstelka zaisťujú, že tlak na chrbát dieťaťa je minimalizovaný. Ramenné popruhy sú tiež polstrované a nastaviteľné, takže je zaistené pohodlné každodenné nosenie.

Doporučené lekármi a špecialistami
"Školské tašky Belmil sú ortopedicky a anatomicky vynikajúce!" hovorí prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddelenia Univerzity Szeged v Maďarsku.

Optimálne rozloženie záťaže vďaka hrudnému popruhu a bedrovému pásu
Taška je vybavená nastaviteľným hrudným popruhom a odnímateľným bedrovým pásom pre optimálne rozloženie záťaže. 

Tvrdý peračník
Prázdny školský peračník, ideálny pre prvý aj duhý stupeň základnej školy. Vo vnútri sa nachádza 9 ks gumových úchytov na písacie potreby a 2 sieťkované vrecká. Jedno z nich sa uzátvára na zips, môže sa použiť na kľúče, nožnice, čip, USB kľúč a iné predmety. Rozmery: 11 x 23 x 4 cm

Peračník je vyrobený z kvalitných materiálov. Uzatváranie je riešené pomocou kvalitného zipsu.