Detský batoh Belmil 305-4A Unicorn purple - Jednorožec

21 bodov do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

výrobca
Belmil

- vhodný pre 3 - 6 rokov
- objem 12 l
- hmotnosť 320 - 340 g
- rozmery 33 x 23 x 13 cm viac

Model 305-4/A "Kiddy Plus"

Do škôlky
„Kiddy Plus“ je navrhnutý tak, aby bol dokonalým spoločníkom pre predškolákov v materskej škole, pre outdoorové aktivity a cestovanie. Batoh je vyrobený z ľahkých, ale pevných materiálov s nepremokavou úpravou a hmotnosťou iba 320 - 340 g. Vak je možné prať v práčke.

Extra pohodlie a hrudný popruh
Zadná strana batoha obsahuje mäkkú penu pre pohodlné nosenie. Polstrované ramenné popruhy sú ľahko nastaviteľné, takže sú pohodlné na chrbát predškolákov. Navyše je batoh dodávaný s hrudným popruhom , ktorého dĺžku je možné nastaviť. Hrudné popruhy sú v tomto veku dôležité, pretože zabraňujú skĺznutiu batohu z detských ramien.

Vnútorný priestor
Väčšia priehradka poskytuje dostatok priestoru pre plyšové hračky, malú deku alebo oblečenie. Na podšívke má vytlačenú menovku. Predná priehradka je ideálna na uloženie peračníka alebo boxu na desiatu. Do bočných vreciek sa zmestí fľaša na vodu (do 0,7 l) a dáždnik.

Prispôsobenie pre najmenších
Zipsy sa veľmi ľahko otvárajú a zatvárajú aj malými detskými rukami a prstami. Reflexné prvky umiestnené vpredu a vzadu zvyšujú viditeľnosť. Má dostatočne dlhú rukoväť, aby ho aj rodičia mohli pohodlne nosiť.