MOŽNOSTI DOPRAVY

Doprava ZDARMA pri objednávkach s hodnotou nad 70 €

Suma za dopravu je určená výberom konkrétnej prepravnej metódy a celkovej hodnoty objednávky.

Objednávky s hodnotou do 70 €:

  • Osobný odber v Topoľčanoch - ZDARMA
  • Packeta (bývalá Zásielkovňa) - cena dopravy 2,30 €
  • GLS kuriér - cena dopravy 3,50 €
  • Doporučený list (0 - 500 g) - cena dopravy 2,30 €
  • Doporučený list (500 - 1000 g) - cena dopravy 3,10 €
  • Balík na poštu (1000 - 5000 g) - cena dopravy 3,20 €

Pri dobierke sa k sume poštovného pripočíta 1,00 € (pri Slovenskej pošte 1,20 €)

Objednávky s hodnotou nad 70 €: Doprava ZDARMA.

Ceny sú uvedené s DPH.

Dodanie objednaného tovaru bude podľa dostupnosti realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky, pri platbe prevodom od prijatia platby na účet.

MOŽNOSTI PLATBY

1. Dobierka

Zákazník uhradí sumu za tovar prepravcovi pri obdržaní zásielky na požadovanej adrese alebo na výdajnom mieste. Platba je možná v hotovosti aj platobnou kartou.

2. Bankový prevod

Po vytvorení objednávky sa zobrazia informácie k platbe. Údaje k platbe je možné načítať aj zo zobrazeného QR kódu. Údaje k platbe prídu aj na emailovú adresu zadanú pri objednávke. Od vytvorenia objednávky má zákazník 14 dní na zaplatenie, počas tejto doby bude tovar rezervovaný. Ak nedôjde k zaplateniu, bude objednávka po 14 dňoch stornovaná.

3. Platba kartou

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány GP Webpay zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Online platby kartou pre nás zabezpečuje platobná brána GP Webpay a banka ČSOB. Platby prebiehajúce skrz platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.